Chacara Jp Villa
Deze 130 m² Chacara Jp Villa Socorro ligt op afstand van 4 km van Horto Municipal, is geschikt voor 12 gasten en biedt een zwembad voor extra ontspanning. De 2-slaapkamer villa heeft privéparkeren en een terras met uitzicht op het zwembad.
Het vakantiehuis bevindt zich binnen 10 minuten rjden van Museu Municipal Dr. João Baptista Gomes Ferraz, evenals binnen 15 minuten rjden van Cascavel Peak. De gesitueerde in Socorro Chacara Jp Villa bevindt zich op 3 km van educatieve plekken zoals Biblioteca Municipal de Socorro Profa Esther de Camargo Toledo Teixeira.
Tot de badkamerfaciliteiten van de 2-badkamer accommodatie behoren ook een apart toilet en een douche.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een keuken of dineren in een eetgedeelte en een eethoek buiten. De keuken heeft ook een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei. Pastelaria Corozola met Italiaanse gerechten bevindt zich binnen het bereik van Chacara Jp Villa.
- Locale bezienswaardigheiden
- Biblioteca Municipal de Socorro Profa Esther de Camargo Toledo Teixeira3,6 km
- Cine Cavalieri Orlandi3,7 km
- Salao do Reino das Testemunhas de Jeova3,1 km
- Cidade de Socorro Gateway3,8 km
- Gruta do Anjo4,1 km
- Cascavel Peak2,9 km
- Museu Municipal Dr. João Baptista Gomes Ferraz4,2 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Viracopos118 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Mini bar
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
- Vloerbedekking
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Chacara Jp Villa?
Gasten van Chacara Jp Villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om Chacara Jp Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Chacara Jp Villa is $189. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Chacara Jp Villa kun je aanbevelen?
Gasten van Chacara Jp Villa kunnen eten in Pastelaria Corozola restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Chacara Jp Villa?
Chacara Jp Villa beschikt over een ingerichte kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar het vakantiehuis mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het vakantiehuis verblijven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in de villa?
Gasten die in de villa verblijven, kunnen gemakkelijk Museu Municipal Dr. João Baptista Gomes Ferraz en Cascavel Peak bereiken, die respectievelijk op 4 km van de accommodatie en op 2 km afstand liggen.